با سلام ، امروز با مقاله ای تحت عنوان آموزش طراحی لوگو تایپ توسط طراح لوگو اینستا در خدمت شما عزیزان هستیم . امیدوارم مورد توجه شما کاربران عزیز واقع گردد . ?

درصورت مفید بودن مقاله ، لطفا آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

لیست سایر مقالات


 

آموزش طراحی لوگو تایپ توسط طراح لوگو اینستا

تهیه این مقاله به درخواست کاربران گروه پرسش و پاسخ طراحی نوین بوده است . در این مقاله شما عزیزان با چند ترفند بسیار ساده می توانید لوگو تایپ خود را بسته به سلیقه شخصی خود خلق کنید . در این مقاله تنها با 7 مرحله به راحتی لوگو تایپ خود را طراحی نمایید .

Mackey Saturday طراح لوگو تایپ اینستاگرام که یک طراح برجسته می باشد تصمیم به تهیه آموزش طراحی لوگو تایپ با چند ترفند بسیار آسان نمود .

در این آموزش ، او مهمترین و اساسی ترین پروسه کاری خود را در روند طراحی لوگو تایپ برای یک نام تجاری یا لوگوی تجاری در اختیار سایرین قرار داده است .

اسلایدر 

1- تولید ایده

 هدف از داشتن لوگو ،  کسب هویت برای یک شرکت است پس باید تا حد امکان آن لوگو منحصر به فرد باشد.

لوگوهای متنی یا همان لوگو تایپ  در عین سادگی جذابیت زیادی دارند . در طراحی لوگو تایپ شما می توانید بسته به سلیقه خود متن را  ضخیم ، نازک و …… نمایید . در طراحی لوگو تایپ به هر سبکی که دوست دارید اتو بزنید .

2 – ترسیم صحیح و تمیز لوگو تایپ منتخب

بعد از اتمام اتود زدن ( طرح اولیه لوگو) ، شما باید یکی از آن طرح ها را انتخاب نمایید و در یک برگه جدید آن را به صورت تمیز و دقیق با جزئیات مجدد رسم نمایید .

3 – اسکن ، عکس گرفتن از طرح نهایی

در این مرحله کافی است که از طرح نهایی که با جزئیات کشیده اید یک عکس بگیرید و آن عکس را در نرم افزار ایلستریتور وارد نمایید .

4 – رسم طرح اتود طراحی شده با استفاده از ابزار نرم افزار ایلستریتور

در این مرحله بعد از وارد نمودن عکس اتود خود ، میبایست با استفاده از ابزار پن ( pen ) به رسم آن طرح ( ابزار پن را انتخاب کنید و روی عکس طرح خود خطوط را رسم کنید ) در نرم افزار ایلستریتور نمایید .

5 – مقایسه ضخامت حروف با یکدیگر

بعد رسم کامل لوگو تایپ با استفاده از ابزار پن ، حالا باید به مقایسه ضخامت حروف بپردازید . برای این کار کافیست یکی از حروف طراحی شده را انتخاب نمایید و روی سایر حروف قرار بدهید . با این کار شما میتوانید یک توازن و نظمی را بین حروف ایجاد نمایید .

6 – چرخش عمودی طرح

در این مرحله طرح خود را به صورت عمودی بچرخانید ، پس از چرخاندن طرح با استفاده از رسم دو خط به اندازگیری فاصله بین حروف بپردازید .

7 – لوگو تایپ نهایی ?

فروشگاه

فروشگاه کارت ویزیت، سربرگ و ست های اداری لایه باز

ورود به فروشگاه

کارت ویزیت

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص کارت ویزیت و ثبت سفارش
سفارش طراحی کارت ویزیت

تدریس خصوصی فتوشاپ

تدریس حرفه ای و آکادمیک نرم افزار فتوشاپ به صورت خصوصی و از صفر تا صد

ورود به بخش ثبت نام

پین کردن در پینترست

عضو خبرنامه طراحی نوین شوید.

عضو خبرنامه طراحی نوین شوید.

با عضویت در خبرنامه طراحی نوین از تازه ترین تخفیف های فروشگاه و آموزش های جدید ما با خبر شوید

تنها کافیست نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

شما با موفقیت مشترک شدید!

Yes No