طراحی لوگو - طراحی آرم و نشانه

طراحی حرفه ای و تخصصی لوگو در دپارتمان اختصاصی طراحی لوگوی طراحی نوین

طراحی لوگو

با سلام و احترام خدمت کاربران و مشتریان گرامی طراحی نوین

برای خیلی از کسب و کار ها و شرکت هایی که تازه فعالیت خود را شروع کرده اند و یا از فعالیت آن‌ها مدتی می‌گذرد اما تا به حال برای طراحی لوگو اقدامی نکرده اند، لوگو بی‌شک مهمترین رکن تبلیغاتی و برند سازی آن شرکت و کسب و کار است.

طراحی لوگو به چند شکل مرسوم در ایران و کل جهان انجام می‌گیرد:

لوگو تایپ: در این نوع طراحی نام شرکت و یا کسب و کار به صورت فارسی، انگلیسی و یا حروف مخفف، با فونتی اختصاصی طراحی می‌گردد مثل لوگو های معروفی چون کوکاکولا، سامسونگ، ال جی و… در این سبگ، لوگو می‌تواند به صورت فارسی و یا انگلیسی به درخواست مشتری محترم طراحی گردد. حالت مخفف نیز در این نوع طراحی بسیار مرسوم است.

طراحی لوگو به صورت نمادین: در این سبک طراحی، لوگو به شکلی خاص و با یک نماد انحصاری برای مشتری محترم طراحی می‌گردد که به همراه آن یک فونت اختصاصی یا همان لوگو تایپ نیز طراحی می‌گردد. این سبک لوگو از لحاظ ماندگاری در ذهن مشتری و بالا بردن پرستیژ شرکت و یا کسب و کار تاثیر بسیار بیشتری داشته و طبیعتا هزینه بالاتری نیز خواهد داشت. از نمونه های این سبک لوگو می‌توان به لوگو شرکت های بزرگی چون آدیداس، نایک، اپل و… اشاره کرد.

طراحی لوگو به صورت کاراکتر: در این سبک طراحی، ما برای مشتری‌هایمان بر اساس درخواستشان لوگویی به شکل یک کاراکتر خاص طراحی می‌کنیم. از لوگوهای طراحی شده توسط طراحی نوین می‌توان به طراحی لوگو فست فود بلوبری اشاره نمود که به صورت کارکتر وو لوگوتایپ طراحی گردید. از لوگو شرکت های معروف می‌توان به لوگو وایمکس ایرانسل، لوگو سایت معروف تمپلیت مانستر و… اشاره کرد.

طراحی نوین با تکیه بر بیش از ۵ سال سبقه در زمینه طراحی لوگو به صورت آنلاین بهترین ایده ها را برای کسب و کار های موفق در سراسر کشور دارد.

سفارش طراحی لوگو
طراحی لوگو - طراحی آرم و نشانه

نمونه کارها

مشاهده لوگوهای طراحی شده توسط تیم طراحی نوین

نمونه طراحی لوگو

توضیحات مهم قبل از سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو استاندارد

هم اکنون با ما تماس بگیرید.

۱۶  ۴۴۴   ۲۶ – ۰۹۱۲     ۱۶۳  ۳۰  ۳۴۴ – ۰۲۶

فرم سفارش طراحی لوگو

برخی از نمونه لوگو های طراحی شده در طراحی نوین

طراحی حرفه ای و تخصصی لوگو

درصد استفاده از نرم افزاد برای طراحی لوگو

  • ایلستریتور 65%
  • فتوشاپ 35%

دانلود کارت ویزیت و ست اداری لایه باز

در فروشگاه وب سایت طراحی نوین ما کارت ویزیت و ست های اداری بسیار زیبایی را برای مشتریان خاص پسندمان آماده کرده ایم که می‌توانید آن‌ها را با قیمتی بسیار مناسب دانلود نمایید و از آنجایی که تمام طرح‌ها تماما لایه باز هستند می‌توانید آن‌ها را به شکل دلخواه شخصی سازی نمایید و به چاپخانه ما و یا سایر چاپ خانه ها ارسال نمایید.

ورود به فروشگاه

پین کردن در پینترست

Yes No