با سلام و احترام خدمت کاربران و مشتریان گرامی طراحی نوین

برای خیلی از کسب و کار ها و شرکت هایی که تازه فعالیت خود را شروع کرده اند و یا از فعالیت آن‌ها مدتی می‌گذرد اما تا به حال برای طراحی لوگو اقدامی نکرده اند، لوگو بی‌شک مهمترین رکن تبلیغاتی و برند سازی آن شرکت و کسب و کار است.

طراحی لوگو به چند شکل مرسوم در ایران و کل جهان انجام می‌گیرد:

لوگو تایپ: در این نوع طراحی نام شرکت و یا کسب و کار به صورت فارسی، انگلیسی و یا حروف مخفف، با فونتی اختصاصی طراحی می‌گردد مثل لوگو های معروفی چون کوکاکولا، سامسونگ، ال جی و… در این سبگ، لوگو می‌تواند به صورت فارسی و یا انگلیسی و یا هر دو مورد به درخواست مشتری محترم طراحی گردد. حالت مخفف نیز در این نوع طراحی بسیار مرسوم است.

طراحی لوگو به صورت نمادین: در این سبک طراحی، لوگو به شکلی خاص و با یک نماد انحصاری برای مشتری محترم طراحی می‌گردد که اغلب به همراه آن یک فونت اختصاصی یا همان لوگو تایپ نیز طراحی می‌گردد. این سبک لوگو از لحاظ ماندگاری در ذهن مشتری و بالا بردن پرستیژ شرکت و یا کسب و کار تاثیر بسیار بیشتری داشته و طبیعتا هزینه بالاتری نیز خواهد داشت. از نمونه های این سبک لوگو می‌توان به لوگو شرکت های بزرگی چون آدیداس، نایک، اپل و… اشاره کرد.

طراحی لوگو به صورت کاراکتر: در این سبک طراحی، ما برای مشتری‌هایمان بر اساس درخواستشان لوگویی به شکل یک کاراکتر خاص طراحی می‌کنیم. از لوگوهای طراحی شده توسط طراحی نوین می‌توان به طراحی لوگو فست فود بلوبری اشاره نمود که به صورت کارکتر و لوگوتایپ طراحی گردید. از لوگو شرکت های معروف می‌توان به لوگو وایمکس ایرانسل، لوگو سایت معروف تمپلیت مانستر و… اشاره کرد.

طراحی نوین با تکیه بر بیش از ۵ سال سبقه در زمینه طراحی لوگو به صورت آنلاین بهترین ایده ها را برای کسب و کار های موفق در سراسر کشور دارد.

طراحی لوگو - طراحی آرم و نشانه

فروشگاه طرح های لایه باز

دانلود کارت ویزیت، ست اداری، تراکت و منو های لایه باز

دانلود طرح های لایه باز

برخی از نمونه لوگو های طراحی شده در طراحی نوین

طراحی حرفه ای و تخصصی لوگو

طراحی لوگو - طراحی آرم و نشانه
طراحی لوگو فروشگاه بستنی بامبو
طراحی لوگو صنعت تجهیز
طراحی لوگو فست فود پاتیلی
طراحی لوگو املاک کیا
طراحی لوگو املاک کیا

طراحی حرفه ای لوگو

قابل رقابت با طرح های مدرن خارجی و طراحی در سراسر کشور

درصد استفاده از نرم افزاد برای طراحی لوگو

  • ایلستریتور 65%
  • فتوشاپ 35%
طراحی لوگو - طراحی آرم و نشانه
لوگو

طراحی


تغییرات: 10 تغییر مجاز (تغییرات بیشتر، هر تغییر 5.000 تومان)


تحویل: 7 روز کاری


لایه باز: دارد (رایگان)


تسویه: پرداخت به صورت کامل


سایز: آزاد


هدیه ویژه: کد تخفیف 50.000 تومانی خرید از فروشگاه


هزینه طراحی لوگو تایپ: 350.000 تومان


هزینه طراحی لوگو تایپ به همراه نماد اختصاصی: 550.000 تومان


هزینه طراحی کارکتر به همراه لوگو تایپ: 850.000 تومان


هزینه طراحی مجدد: 70% هزینه طراحی / در مواقع خیلی خاص (پیش از سفارش حتما در این باره به صورت تماس تلفنی اطلاع کسب نمایید)

فرم سفارش طراحی لوگو

دانلود کارت ویزیت و ست اداری لایه باز

در فروشگاه وب سایت طراحی نوین ما کارت ویزیت و ست های اداری بسیار زیبایی را برای مشتریان خاص پسندمان آماده کرده ایم که می‌توانید آن‌ها را با قیمتی بسیار مناسب دانلود نمایید و از آنجایی که تمام طرح‌ها تماما لایه باز هستند می‌توانید آن‌ها را به شکل دلخواه شخصی سازی نمایید و به چاپخانه ما و یا سایر چاپ خانه ها ارسال نمایید.

ورود به فروشگاه

پین کردن در پینترست

اشتراک
Yes No