سلام من فاطمه گنج خانلو از تیم طراحی نوین، امروز با مقاله ای با نام تئاتر حرکت در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل از سایر مقاله های جذاب ما دیدن فرمایید. 🙂


تئاتر حرکت

نگاه کلی به زمینه فعالیت تئاتر حرکت (The Motion Theatre):

تئاتر حرکت یک شکل جدیدی از تئاتر برای نمایش و بررسی تمام جنبه های زندگی از جمله غم ، شادی و…. است. در یک کلاس از این تئاتر شما یاد میگیرید که با استفاده از حرکات موزون(رقص) و زبان و آواز به بیان اتفاقات زندگی خود بپردازید. این کلاس ها باعث بالا بردن روحیه ، صمیمیت و مهم تر از همه اینکه باعث بالا بردن اعتماد به نفس شخص میگردد و همچنین شخص را تشویق به تجسم رویاها، داستان سرایی و  به بازی کردن با افراد غیر همسن خود  می کنند.

نگاه کلی به لوگوی (The Motion Theatre):

پروژه لوگوی تئاتر حرکت (The Motion Theatre) بر پایه رقص پر جنب و جوش ، ظرافت ، لطافت و نفسانیت تاسیس گردید. این مفهوم فوق العاده ی 23 ساله از لوگو ، به طراح گرافیک Caroline Grohs از Düsseldorf ، Germany تعلق دارد.

در لوگو از یک سری خطوط ، ترکیبات (مانند: بین زمین و هوا بودن رقصنده) و تایپوگرافی ثابت استفاده شده است و با توجه به اینکه لوگو براساس هر اجرا بسته به حرکات و استایل رقصنده و یا بازیگر تغییر فرم می دهد این جزییات در همه حالات ثابت است (خطوط ، ترکیبات ، تایپوگرافی ) لذا این موارد باعث شده است که لوگو دائما در حال تغییر یا حرکت باشد.برای نشان دادن حالت شناور رقصنده بین زمین و هوا از تایپوگرافی استفاده نموده اند. از این لوگو در تمامی کارت ویزیت ها ، کاتولوگ ها ،آگهی ها ، تبلیغات و حتی ست اداری استفاده شده است .

پیشنهاد می کنیم جهت درک بهتر مطالب فوق از عکس ها  ذیل دیدن فرمایید.

گردآورنده: فاطمه گنج خانلو _ طراحی نوین

شما دوستان عزیز همواره می‌توانید از فروشگاه طرح های لایه باز ما، به تمامی کارت ویزیت‌ها و ست اداری های لایه باز ما دسترسی داشته باشید.

مشتریان عزیز همواره می‌توانند سفارش های طراحی ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور و… خود را از لینک های مربوطه ثبت نمایند.

طراحی لوگو

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص طراحی لوگو و ثبت سفارش

تدریس خصوصی فتوشاپ

تدریس حرفه ای و آکادمیک نرم افزار فتوشاپ به صورت خصوصی و از صفر تا صد

فروشگاه طرح های لایه باز

دانلود کارت ویزیت، ست اداری، تراکت و منو های لایه باز