راهنمای بازاریابی اینترنتی

راهنمای بازاریابی اینترنتی

با سلام و احترام خدمت شما کاربران گرامی وب سایت طراحی نوین

چندیست سامانه همکاری در فروش یا همان بازاریابی اینترنتی را بر روی وب سایت فعال کرده ایم حال برای راحتی کار شما عزیزان تصمیم گرفتیم یک آموزش کامل از نحوه کار با سامانه را برایتان تدارک ببینیم. بدون فوت وقت میریم سر اصل مطلب.

همکاری در فروش یا بازاریابی اینترنتی چیست؟ (کلیک کنید)

همکاری در فروش یا همان بازاریابی اینترنتی در بیشتر سایت ها از جمله وب سایت طراحی نوین به این شکل است که کاربر پس از ثبت نام در سایت و معرفی خود به عنوان همکار فروش یا همان بازاریاب وارد پنل همکاری در فروش خویش می شود و میتواند لینک منحصر به فرد خودش را از آن قسمت بردارد. حال این لینک را در هر جای مثل شبکه های اجتماعی، گروه ها و کانال های تلگرام، انجمن ها، ایمیل کردن برای سایرین یا به هر شکل دیگری استفاده می نماید و سایر دوستان و کاربران با کلیک بر روی آن لینک به وب سایت ما ارجاع داده می شوند و اگر این افراد خریدی در سایت انجام دهند این خرید به نام بازاریاب ثبت می شود و سود آن در پنل ایشان لحاظ می گردد.

شما میتوانید از دوستان خود بخواهید تا لینک شما را برای سایر دوستانشان فوروارد کنند و به شما در گسترش جذب کاربر کمک نمایند.

برای کاربرانی که صاحب وبلاگ و یا وب سایت می باشند نیز روال کار به همین شکل هست منتهی این دسته از کاربران می توانند علاوه بر موارد ذکر شده بنر های آماده ما را نیز در سایت یا وبلاگ خویش قرار دهند و از مزایای تبلیغات بنری هم برای بازاریابی استفاده نمایند.

برای استفاده از سامانه می بایست اول در سایت عضو شوید حال پس از عضویت می بایست خود را به عنوان همکار فروش یا بازاریاب مجموعه معرفی نمایید.

در قسمت معرفی به عنوان همکار فروش، سایت از شما اطلاعات مختصری را دریافت میکند که در تصویر زیر می بینید

 

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

تبریک عرض می کنیم به همین راحتی شما نیز به جامعه همکاران فروش ما پیوستید. 

حال سری به پنل بازاریابی خودمان در وب سایت طراحی نوین می زنیم.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید اولین گزینه لینک های همکاری در فروش می باشد در این بخش ما آدرس پیشفرض همکاری در فروش را در کادر قرمز رنگ قرار دادیم و در کادر زرد رنگ شما شاهد لینک اختصاصی خود هستید در اینجا نیاز به انجام هیچ کاری به صورت پیشفرض نمی باشد اما اگر لازم می دانید محصول خاصی یا دستبه بندی خاصی مثلا کارت ویزیت های لایه باز را تبلیغ نمایید لینک محصول یا دسته بندی خاص را از فروشگاه سایت ما برداشته و در کادر قرمز رنگ وارد نمایید در قسمت کمپین نیز می توانید به دلخواه نامی را اختصاص دهید به طور مثال کلمه تلگرام خب حال از این لینک فقط در تلگرام استفاده نمایید تا سایت در قسمت ارجاع ها آمار بازدید و یا خرید از لینک تلگرامی شما را نمایش دهد. شما می توانید هر اندازه که می خواهید کمپین متفاوت درست کنید و در قسمت آمارها، آمار دقیق هر کمپین را ببینید.

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

حال به قسمت بعدی یعنی آمار ورودی ها می رویم.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید در این بخش کلیه آمارهای فروش و یا نمایش شما به صورت دقیق و طبقه بندی شده درج شده است. در این بخش شما میتوانید فروش، بازدید، درآمد حاصل شده، درآمدهای پرداخت نشده و درآمدهای پرداخت شده را مشاهده نمایید. نرخ تبدیل درصد فروش شما از بازدید های کل می باشد. نرخ کمیسیون هم درصد بازاریابی شماست که پیشفرض برای همه کاربران جدید 10% می باشد و این درصد قابلیت افزایش را در صورت شرایطی که در پایین ذکر میکنیم دارد.

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

در بخش بعدی یا همان بخش نمودارها شما نموداری کامل از فروش های روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه و… خواهید داشت و میتوانید آمار دقیق فروش های خود یا همان ارجاع ها را ببینید.

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

در قسمت بعدی یا همان قسمت ارجاع‌ها شما لیست کاملی از فروشهای خود یا همان ارجاع ها دارید که همانگونه که در تصویر پیداست ارجاع های پرداخت نشده و پرداخت شده کاملا مشهود خواهند بود.

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

در بخش بعدی یا همان بخش بازدیدها

شما لیست کاملی از بازدید های خود از محل هایی که تبلیغ ما را در آنجا درج کرده اید دارید به طور مثال ما بنرهای همکاری در فروش را در سایت عکسریزان قرار داده ایم و تمامی ورودی های ما از لینک های مختلف سایت عکسریزان می باشد. اگر این بازدید ها منجر به خرید کاربر شوند به جای علامت ضربدر مشخص شده، شما شاهد علامت تیک خواهید بود.

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

و در بخش کدهای سفارشی

شما شاهد لیستی از بنر های آماده ما خواهید بود که برای لینک اختصاصی شما آماده شده و برای تبلیغ از طریق بنر فقط کافیه تا کد زیر بنر مورد نظر را در بخش مناسبی از قالب خودتون قرار بدید و دیگر نیازی به کار خاصی وجود ندارد. حال اگر خواستید از بنر های طراحی شده توسط خودتان به جای بنر های ما استفاده نمایید کافیست تا لینک اختصاصی خودتان که در بخش اول در باره اش صحبت کردیم را به بنر بدهید. به همین راحتی.

همکاری در فروش - بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش – بازاریابی اینترنتی

و در نهایت در بخش آخر یا همان تنظیمات شما می توانید به تنظیمات خیلی ساده بخش همکاری در فروش دسترسی داشته باشید. خب به همین راحتی شما هم به جمع میلیون ها بازاریاب اینترنتی در سراسر دنیا پیوستید.


در انتها میخواهیم در باره چگونگی ارتقا درصد همکاری در فروش شما عزیزان توضیحات مختصری بیان کنیم .

همانطور که در بالا گفته شد درصد پیشفرض تمام بازاریابان جدید 10% از فروش هر محصول یا چند محصول در سبد خرید می باشد.

اما این درصد به سادگی قابل افزایش است. چگونه؟

کاربرانی که بتوانند طی بازه زمانی یک ماهه حد اقل ده هزار تومان که واقعا رقم اندکیست کسب درآمد کنند به سود 20% از فروش ارتقا می یابند

همچنین کاربران پر فروش تری که بتوانند به در آمد 80 هزار تومان در بازه زمانی یک ماهه دست یابند به سود 30% از فروش ارتقا می یابند.

و در نهایت کاربران پر فروشی که بتوانند به مبلغ 300 هزار تومان در بازه زمانی یک ماهه دست یابند به سود 40% از فروش ارتقا می یابند.

پس با این تفاسیر بازاریابی در وب سایت طراحی نوین تا 40% پورسانت خواهد داشت. پس به راحتی می توانید در منزل به درآمدی قابل توجه و حتی میلیونی برسید.

بازه های زمانی یک ماهه هیچ ابتدا و انتهای خاصی ندارد و صرفا فقط باید در آمد مورد نطر در یک بازه یک ماهه کسب شود.

در انتها در صورت هرگونه پرسش، آن را در بخش دیدگاه های همین صفحه مطرح بفرمایید. در کمترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد.