سایز پاکت A4

یکی از آیتم های مهم در طراحی ست اداری ، پاکت A4 بوده و مهمترین دغدغه طراحان عزیز ما سایز پاکت A4 به صورت استاندارد می‌باشد.

برای طراحی پاکت A4 ما سه مدل قالب استاندارد داریم که می‌توان به سه شکل پاکت مورد نظر را طراحی کرد.

در تصاویر پایین شما می‌توانید این سه قالب را ملاحظه بفرمایید و بنا به نیاز مشتریانتان بهترین طرح را برای ایشان طراحی نمایید.

سایز گسترده هر سه پاکت ۴۸ در ۳۴ با رزولوشن ۳۰۰ می‌باشد شما می توانید تصاویر را سیو کرده و در نرم افزار فتوشاپ باز نمایید سپس با زدن دکمه های کنترل+آلت+i ابعاد آنرا به ابعادی که عرض کردیم تغییر دهید و طبق الگو رسم شده طراحی نمایید. نگران نباشید مشکلی در طراحیتان بوجود نمی‌آید ما برای کاهش حجم تصاویر این کار را کرده ایم.

البته بهتر است قبل از طراحی با الگوها یک تماس هم با چاپخانه مورد نظرتان بگیرید.

سایز پاکت A4 - ابعاد پاکت A4 - قالب پاکت A4

پاکت اول

در طراحی پاکت A4 به شکل اول شما تنها می‌توانید یک روی پاکت را طراحی نمایید و روی دیگر آن به دلیل روی هم افتادگی کاغذ از وسط و عدم قرینگی ۱۰۰٪، نمی‌توان روی دوم را به زیبایی طراحی کرد و بهتر است از رنگ یکدست یا طراحی بدون نیاز به حالت قرینگی یا امتداد استفاده کرد.

سایز پاکت A4 - ابعاد پاکت A4 - قالب پاکت A4

پاکت دوم

در طراحی پاکتA4 به شکل دوم شما می‌توانید هر دو طرف پاکت را به هر شکلی که مایلید به راحتی و بدون محدودیت طراحی نموده و درب پاکت را از بالای کار در نظر بگیرید. این نوع طراحی بعد از چاپ به دلیل چاپ دورو و ممتد زیبایی زیادی را به پاکت شما خواهد داد.

سایز پاکت A4 - ابعاد پاکت A4 - قالب پاکت A4

پاکت سوم

در طراحی پاکت A4 به شکل سوم شما همانند پاکت قبلی دستتان در طراحی باز بوده و تنها تفاوت آن با پاکت قبلی در درب آن است که در این نوع قالب پاکت درب در طول پاکت قرار می‌گیرد و پاکت افقی می‌شود.

طراحی ست اداری یکی از مهم ترین عناصر تبلیغاتی برای یک شرکت می‌باشد، پس در طراحی آن بیشترین دقت را به خرج دهید و همواره این را در نظر داشته باشید که زیبایی در سادگیست و کار را به هر رنگی که طراحی می‌نمایید سادگی را ملاک کارتان قرار دهید.

مشتریان گرامی جهت سفارش طراحی ست اداری می‌توانند از دکمه پایین استفاده نموده و یا جهت دانلود ست اداری لایه باز از دکمه کناری استفاده نمایند.

ست اداری لایه باز

فروشگاه ارزان ست های اداری لایه باز طراحی نوین

سفارش طراحی ست اداری

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص ست اداری