سلام من فاطمه گنج خانلو از تیم طراحی نوین، امروز با مقاله ای با نام عکس های هوایی خیره کننده از برنهارد لنگ در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل از سایر مقاله های جذاب ما دیدن فرمایید. 🙂


عکس های هوایی خیره کننده از برنهارد لنگ

برنهارد لنگ متولد سال 1970 ، متاهل و دارای دو پسر است. وی از سال 1993 تا 1996 در photostudio Anker در مونیخ به عنوان کارآموز عکاسی ، شروع به کار کرد.از سال 1996 تا سال 2000 شروع به عکاسی بصورت حرفه ای نمود و از سال 2010 پروژه عکاسی هوایی خویش را در مناطق آفریقا آغاز نمود. برنهارد دارای جوایز متعددی در زمینه عکاسی بین اللملی می باشد.

برنهارد لنگ ،کار بر روی پروژه نمایش های هوایی خود را از سال 2010، با هدف نشان دادن تاثیر انسان بر روی سطح زمین در مناطق و فواصل مختلف اغاز نمود. اکثر عکس های وی با استفاده از هلیکوپترها و هواپیماهای کوچک صورت می گرفت و عکس گرفتن از ارتفاع بالاتر برای او تبدیل به یک آرزو شده بود که سرانجام عکس های  ماهواره ای باعث شد که برنهارد به آرزوی خود برای عکاسی با یک ارتفاع بیشتر از هواپبما و هلیکوپتر برسد. این عکس های  هوایی از معادن در بوتسوانا، نیجر و زامبیا، که در آن الماس، طلا، نیکل و اورانیوم استخراج شده گرفته شده است.برنهارد با انتشار این عکس ها در اینترنت و در نمایشگاه ها یک الگوی انتزاعی شگفت انگیزی را خلق نمود.

برخی از عکس های خیره کننده برنهارد لنگ:

 

عکس های هوایی خیره کننده برنهارد لنگ از معادن آفریقا:

نمایشگاهی از مجموعه آثار خیره کننده برنهارد لنگ:

نمونه عکس های هوایی خیره کننده برنهارد لنگ از آبیاری:

نمونه عکس های هوایی خیره کننده برنهارد لنگ از فصل زمستان:

نمونه عکس های هوایی خیره کننده برنهارد لنگ ازمعدن ذغال سنگ:

نمونه عکس های هوایی خیره کننده برنهارد لنگ از معدن فسفات:

گردآورنده: فاطمه گنج خانلو _ طراحی نوین

شما دوستان عزیز همواره می‌توانید از فروشگاه طرح های لایه باز ما، به تمامی کارت ویزیت‌ها و ست اداری های لایه باز ما دسترسی داشته باشید.

مشتریان عزیز همواره می‌توانند سفارش های طراحی ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور و… خود را از لینک های مربوطه ثبت نمایند.

تدریس خصوصی فتوشاپ

تدریس حرفه ای و آکادمیک نرم افزار فتوشاپ به صورت خصوصی و از صفر تا صد

طراحی بروشور

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص بروشور ، کاتالوگ و ثبت سفارش

طراحی لوگو

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص طراحی لوگو و ثبت سفارش