نگاهی به زندگی و آثار کوئن هامِلینک

کوئن هامِلینک بعنوان یک تصویرگر و طراح گرافیک خلاق، کار خود را در یک استودیو شخصی و مستقل واقع در ساختمان فوق العاده قدیمی در کشور هلند و در شهر Duin en Bosch آغاز نمود. او در نزدیکی سواحل زیلند در جنوب هلند بزرگ شد. آثار وی به عنوان تصاویر رنگارنگ ، ما بین زمین و آسمان(جَو) و با جزئیات مختصر خنده دار معروف است. وی علاقه وافری به طراحی برای کودکان و حتی بزرگسالان داشت. کوئن از زمان کودکی تا  به امروز مشغول به نقاشی(طراحی) ، بازیگری در تئاتر ، نواختن فولوت بوده است.او همیشه دارای ایده و افکار جدید در زمینه طراحی است و همواره در حال تلاش برای ابداع و خلق آثار جدید با استفاده از چالش ها و اتفاقات اطرافش می باشد.وی معتقد است برای داشتن ایده های الهام بخش  در هنر و طراحی باید در میان مردم عادی زندگی کرد تا با تمام وجود آنها و اتفاقات اطرافشان را لمس و درک نمود .

برخی از آثار حرفه ای کوئن هامِلینک:

  • 200 آثار از بهترین تصویرگران جهان-انتشار در سال 2009
  • نمایشگاه 100 تصویر-در شهر لندن 2015-2014
  • مجله بین اللملی 3*3-در شهر نیویورک 2015-2014
  • برنده جایزه نمایشگاه بین اللملی کتاب لندن برای پروژه Bingel 2.0 در سال 2015-2014

منبع: سایت گرافیک آرت نیوز

شما دوستان عزیز همواره می‌توانید از فروشگاه طرح های لایه باز ما، به تمامی کارت ویزیت‌ها و ست اداری های لایه باز ما دسترسی داشته باشید.

مشتریان عزیز همواره می‌توانند سفارش های طراحی ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور و… خود را از لینک های مربوطه ثبت نمایند.


برخی از آثار کوئن هامِلینک به روایت تصویر

فروشگاه طرح های لایه باز

دانلود کارت ویزیت، ست اداری، تراکت و منو های لایه باز

تدریس خصوصی فتوشاپ

تدریس حرفه ای و آکادمیک نرم افزار فتوشاپ به صورت خصوصی و از صفر تا صد