پالت رنگ فیلم های معروف

با سلام فاطمه گنج خانلو هستم از تیم طراحی نوین ، امروز با مقاله ای به نام پالت رنگ فیلم های معروف در خدمت شما عزیزان هستیم و همچنین امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل از سایر مقالات جذاب ما در سایت دیدن فرمایید.  🙂


انتخاب رنگ دکوراسیون یکی از مهمترین قدم ها قبل از انتخاب بازیگران می باشد. انتخاب پالت رنگ مناسب یکی از موارد مهمی است که باعث جذاب شدن فیلم می گردد . در ادامه این مقاله به  پالت های رنگ برخی از  فیلم های معروف جهان اشاره می کنیم و توضیح کوتاهی در رابطه با دلیل انتخاب این رنگ ها به شما عزیزان ارائه می دهیم.

1- فیلم ماتریکس ( The Matrix )

 کارگردان های فیلم ماتریکس به نام های Lilly Wachowski  و  Lana Wachowski برای این فیلم از یک تناژ رنگ سبز  و آبی استفاده کره اند،  که از رنگ سبز فسفری در کامپیوترهای قدیمی الهام گرفته شده است. دلیل انتخاب این دو رنگ در پالت فیلم ماتریکس برای نمایش عدم نور و گرما ، حالت بیمار گونه ، سردرگمی ، ناامنی و …. بوده است.

با توجه به عکس ذیل شما عزیزان کامل متوجه پالت رنگ سبز و آبی می شوید. در این عکس تمام سکانس های فیلم کنارهم چیده شده است.

2- فیلم بیل را بکش ( Kill Bill )

در فیلم Kill Bill از سه رنگ زرد  ، بنفش ، بژ بیشترین  استفاده را کرده اند. دلیل انتخاب این رنگ در پالت فیلم برای به تصور کشیدن شخصیت Uma Thurman بی ثباتی در عشق ، دو گانگی ، جنون و …. می باشد.

3- فیلم مکس دیوانه ( Mad Max )

در فیلم Mad Max  از پالت رنگ قهوه ای استفاده شده است. رنگ های این فیلم توسط یک نقاش معروف به نام  WHIPP تنظیم گردیده است. دلیل وی برای انتخاب این پالت رنگ ، منحصر بفرد  شدن صحنه ها در شب و روز و همچنین برای نمایش سه اصل دیوانگی ، عاقبت اصلی جاده ، جنگجو بودن، است.

در ادامه این مقاله پالت رنگ برخی از فیلم های معروف را تقدیم حضورتان می گردانیم.  🙂

گردآورنده: فاطمه گنج خانلو _ طراحی نوین

منبع: digitalsynopsis

شما دوستان عزیز همواره می‌توانید از فروشگاه طرح های لایه باز ما، به تمامی کارت ویزیت‌ها و ست اداری های لایه باز ما دسترسی داشته باشید.

مشتریان عزیز همواره می‌توانند سفارش های طراحی ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور و… خود را از لینک های مربوطه ثبت نمایند.

لوگو

طراحی


تغییرات: 10 تغییر مجاز (تغییرات بیشتر، هر تغییر 5.000 تومان)


تحویل: 7 روز کاری


لایه باز: دارد (رایگان)

 


تسویه: پرداخت به صورت کامل


سایز: آزاد


هدیه ویژه: کد تخفیف 50.000 تومانی خرید از فروشگاه


هزینه طراحی: 670.000 تومان


هزینه طراحی مجدد: 470.000 تومان

بروشور لایه باز

فروشگاه ارزان بروشور های لایه باز طراحی نوین

تدریس خصوصی فتوشاپ

تدریس حرفه ای و آکادمیک نرم افزار فتوشاپ به صورت خصوصی و از صفر تا صد