پروژه های تجاری توسط استودیو Concreate

نمونه کارهای عالی از پروژه های تجاری توسط استودیو Concreate

استودیو Concreate  یک مجموعه بزرگ در زمینه گرافیک تخصصی و تولید لوگو و تبلیغات بصری در کشور ایتالیا و خارج از کشور  بدلیل کیفیت بالا و خلاقیت در ایده پردازی است. تیم این استودیو از معماران ، عکاسان ، طراحان و تصویرسازان کارامد و با تجربه تشکیل شده است که توانایی ارائه یک سرویس کامل و با استاندارد بالا را برای مشتریان ایجاد نموده است.

نمونه کارهای عالی از پروژه های تجاری توسط استودیو Concreate:

نام پروژه: Mod’Art

طراحان: آنتونیو بلان، توماس مَسورِنتی

عکاسی : استودیو Concreate

شرح پروژه توسط استودیو Concreate:

Mod’Art یک سالن زیبایی است که عمده ترین مشتریانش زنان جوان و میانسال و از قشر نسبتا پولدار هستند. پیشنهادMod’Artبرای مشتریان این بود:

زمانیکه وارد سالن میشوند از اطراف دیدن کنند چون آنجا باعث پیدا شدن مهارت و خلاقیت آنها میگردد. مسولین این سالن زیبایی، میخواستند که یک لوگوی پیچیده و در عین حال ظریف داشته باشند، به همین دلیل ما از دو حرف اول کلمات  Mod  و Art برای طراحی استفاده نمودیم. فونت منتخب برای این نوشته slab-serif زیر مجموعه فونت Clarendon بود. در این طراحی قسمت های متصل را تا جای ممکن گرد نمودیم و از لحاظ زاویه ای انها را تغییر دادیم. طرح نهایی شبیه به یک تاج است که نماد اعتبار میباشد. ظاهر لوگو بسیار جمع و جور و الهام گرفته از مدل  Microgramma است.

ست کامل برند Mod’Art :

نام پروژه: Marangoni Gino

طراحان: آنتونیو بلان، توماس مَسورِنتی

عکاسی : استودیو Concreate

شرح پروژه توسط استودیو Concreate:

مارانگونی گینو یک فروشنده مستقل که بمدت 30 سال در صنعت بسته بندی کارکرده است. حال وی به منظور موفقیت بدست آمده و شروع حرفه ای کار خود در این زمینه از ما خواست که برای نام تجاری جدیدش یک لوگو طراحی کنیم، فکر کردیم که برای شروع یک هویت جدید، باید لوگویی طراحی شود که برازنده شغل او باشد بنایراین برای طراحی این لوگو از کالیگرافی حرف “m” به شکل سه خط درکنار همدیگر  استفاده کردیم که از این لوگو در پایین صفحات بعنوان مهر استفاده می شود. برای نوشت افزار از طرح Burano Favini  در سه طرح سایه دار استفاده کردیم.

ست کامل برند Marangoni Gino:

نام پروژه: Cester Pharmacy

طراحان: آنتونیو بلان، توماس مَسورِنتی

عکاسی : استودیو Concreate

شرح پروژه توسط استودیو Concreate:

Cester نام یک خانواده از داروسازان است.

کسب و کار کوچک محلی این مجموعه باعث ایجاد یک رابطه متمایز با مردم شده است. پایه و بنیاد این مجموعه بر اساس مراقبت حرفه ای از سلامت است. برای الهام بخش بودن لوگو به مرکز حرف “C” نماد صلیب و یک فضای منفی اضافه نمودیم زیرا این بهترین راه برای جلب توجه ببینده و همچنین یکی از محبوبترین تکنیک های اثربخشی است.

ست کامل برند Cester:

منبع سایت گرافیک آرت نیوز

گردآورنده: فاطمه گنج خانلو _ طراحی نوین

شما دوستان عزیز همواره می‌توانید از فروشگاه طرح های لایه باز ما، به تمامی کارت ویزیت‌ها و ست اداری های لایه باز ما دسترسی داشته باشید.

مشتریان عزیز همواره می‌توانند سفارش های طراحی ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور و… خود را از لینک های مربوطه ثبت نمایند.

فروشگاه طرح های لایه باز

دانلود کارت ویزیت، ست اداری، تراکت و منو های لایه باز

تدریس خصوصی فتوشاپ

تدریس حرفه ای و آکادمیک نرم افزار فتوشاپ به صورت خصوصی و از صفر تا صد

طراحی لوگو

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص طراحی لوگو و ثبت سفارش