سلام به همه همراهان سایت طراحی نوین ، امروز مقاله ای تحت عنوان ویژگی های جدید photoshop cc 2018 را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم امیدواریم که مورد استفاده شما کاربران قرار بگیرد.   ?


ویژگی های جدید photoshop cc 2018

photoshop cc 2018

در این مقاله قصد بررسی آپشن هایی که جدیدا به photoshop cc 2018 اضافه شده است را داریم . در این ورژن فتوشاپ 18 آپشن به فتوشاپ اضافه کرده است که در این میان به مهمترین آپشن ها در لیست این 18 تغییر اشاره می کنیم :

– Brush Management System : توانایی ایجاد گروهی از براش ها که این آپشن برای آن دسته از افرادی که براش های خاص استفاده می کنند عالی است .

– Select & Mask : بهبود یافتن الگوریتم   Select & Mask جهت جدا سازی پس زمینه از عکس ، جداسازی مو از پس زمینه و …..

– ویژگی جدید دیگر که مطمئنا خوشایند است، توانایی کپی کردن و بارگذاری نمودن لایه دقیقا در محل مورد نظر شما است .

 – Variable Fonts : فتوشاپ در این آپدیت  فونتهای متغیری را ارائه داده است. به هنرمندان اجازه می دهد که  نوع فونت خود را با  دقت بیشتری کنترل کنند. این آپشن کمک خواهد کرد که کاربران  تایپوگرافی های زیباتر و جذابی را بعد چاپ  در کار خود داشته باشند.

 –  Learn Panel : ویژگی مهم نهایی یک ابزار جدید نیست، بلکه چیزی است که بسیاری از کاربران در سنین مختلف  درخواست کرده اند. توانایی یادگیری فتوشاپ در درون خود  برنامه , این آپشن با افزودن پنل یادگیری در برنامه فتوشاپ صورت گرفته است .این پنل شامل مجموعه ای از آموزش های تعاملی در ارتباط با موضوعاتی مانند عکاسی و روتوش انجام شده است .

 – اشتراک گذاری یک کپی از کار خود از طریق ایمیل، متن، شبکه های اجتماعی و … با استفاده از ویژگی مکانیزم اشتراک سیستم عامل محلی.

 – امکان اجرا و ویرایش فرمت‌های گرافیکی برداری مانند فرمت AI مربوط به نرم‌افزار Adobe Illustrator و PDF

گردآورنده: فاطمه گنج خانلو _ طراحی نوین

شما دوستان عزیز همواره می‌توانید از فروشگاه طرح های لایه باز ما، به تمامی کارت ویزیت‌ها و ست اداری های لایه باز ما دسترسی داشته باشید.

مشتریان عزیز همواره می‌توانند سفارش های طراحی ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشورو… خود را از لینک های مربوطه ثبت نمایند.

طراحی لوگو

مشاهده نمونه کارها و تعرفه های مخصوص طراحی لوگو و ثبت سفارش

طراحان عزیز به شبکه طراحان ورژن جدید مراجعه کنند | مشتریان گرامی از همین فرم نامنویسی نمایند

فروشگاه

فروشگاه کارت ویزیت، سربرگ و ست های اداری لایه باز