نامنویسی

نامنویسی در وب سایت طراحی نوین

طراحان عزیز به شبکه طراحان ورژن جدید مراجعه کنند | مشتریان گرامی از همین فرم نامنویسی نمایند

قوانین سایت (نامنویسی شما به منزله پذیرفتن این قوانین می باشد)

قوانین عمومی سامانه:

  1. تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

  2. همواره از انتخاب گذرواژه های ساده اکیدا خودداری فرمایید. یک گذرواژه مناسب (به طور نمونه: Tr7/8%g7^) شامل اعداد، حروف کوچک و بزرگ و کارکترهاست، لذا رعایت نکردن این امر و عواقب جانبی آن به عهده کاربر می باشد.
  3. شبکه طراحان محلی است جهت گرد هم آمادن طراحان و اساتید محترم طراحی و گرافیک ایران. خواهشمندیم تنها نمونه کار ها یا مطالب هم راستا با فعالیت شبکه را به اشتراک بگذارید و از به اشتراک گذاشتن مطالب نامربوط و مخصوصا ناشایست که خود میدانیم از کاربران ارجمند طراحی نوین به دور است اکیدا خودداری نمایید. مشاهده و یا گزارش حتی یک مورد از این قبیل موارد باعث بلاک شدن کاربر و ارجاع آن به مقامات سایبری کشور می باشد.
  4. از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده همچنین مطالبی از فلش گوشه سمت راست و بالای همان پست آن را به ما گزارش یا همان ریپورت نمایند تا سریعا با فرد متخلف برخورد شود.
  5. رعایت ادب و احترام در نوشتن دیدگاه ها یا همان کامنت ها برای سایرین جزء ملزومات شبکه میباشد و در صورت مشاهده و یا گزارش کاربران، کاربر مورد نظر بلاک خواهد شد.

طراحی نوین این اجازه را دارد که در هر زمان این موافقتنامه را ویرایش نماید. بنابر این کاربر می بایست همواره به این صفحه رجوع نماید و از قوانین جدید با خبر شود.

قوانین مخصوص مشتریان و خریداران گرامی:

  1. تمامی طرح ها به صورت TIF و PSD لایه باز بوده و شما می توانید طرح مورد نظر را به هر گونه ای برای خود شخصی سازی نمایید. لذا ویرایش طرح مورد نظر، اعم از نام، آدرس، تلفن و سایر مشخصات به عهده خریدار محترم می باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی حتما آنرا ظرف مدت حد اکثر دو روز کاری به ما گزارش دهید.
  3. کد رهگیری تمامی پرداخت های خود را تا چند روز نزد خود نگهداری نمایید. پیگیری مشکلات احتمالی از راه کد رهگیری قابل پیگیریست.

طراحی نوین این اجازه را دارد که در هر زمان این موافقتنامه را ویرایش نماید. بنابر این کاربر می بایست همواره به این صفحه رجوع نماید و از قوانین جدید با خبر شود.

سخن آخر

با خرید فایل های لایه باز ما، شما مجاز به استفاده آن فایل تنها برای کار و حرفه خود می باشید و خرید این طرح ها هیچگونه حق مالکیت را برای مشتری به همراه نخواهد داشت لذا انتشار آن به هر نحو (فروش و یا نشر رایگان) امریست غیر اخلاقی، ناقض حقوق تولید کننده و دور از شان مشتریان ارجمند طراحی نوین.

خواهشمندیم با رعایت این موضوع ما را در ارائه خدمات با کیفیت هرچه بیشتر، یاری فرمایید.

نامنویسی در شبکه طراحان و مشتریان طراحی نوین